[]

ne dinlemeli?

1990-2010 arasında etkin olmuş, kıyıda köşede kalmış ama ölmeden önce dinlemenin zorunlu olduğu iddia edilebilecek kimler, hangi gruplar var? şu sıra eskileri başa sarıp dinliyorum. yeni bir şey de keşfedemiyorum. tıkandım iyice.

tür fark etmemekle birlikte atonal, arabesk, pop ve elektronik hariç olmak üzere türkçe müzik yapan kimleri, hangi grupları dinlemeli?

daha eski isimler de kabulüm bu arada...

 
ayna.


  • diffarentiationation  (27.05.19 22:59:55) 
ünlü


  • Fodera  (27.05.19 23:01:36) 
Bilal Karaman dinle mesela

www.youtube.com
  • Mirket  (27.05.19 23:12:06) 
bu adamın çok daha iyi yerlerde olması gerektiğini düşünüyorum:

www.youtube.com
www.youtube.com
www.youtube.com
www.youtube.com
  • hrskrs  (27.05.19 23:18:04) 
nekropsi, replikas, baba zula, zen, anima, kupka, kafabindünya, change of plans, cemiyette pişiyorum, tamburada, dandadadan, dinar bandosu, fairuz derin bulut, gevende, haossaa, hayvanlar alemi, kırıka, istanbul blues kumpanyası, kim ki o, muammer ketencoğlu, pilli bebek, proudpilot, saska, she past away, telvin, the ringo jets, tsu! gibi farklı türlerde türk gruplar var.


  • tepedeki psychedelic adam  (27.05.19 23:21:42) 
Aslı Gökyokuş, Grup malatya, Grup laçin, Gülhan, grup 110(Özledim seni), Sibel Gürsoy, Flört(Yalnızlık Mevsimi), Cansu Koç, Ahmet Koç, Cemali, Çin Seddi, Piiz, Nükleer başlıklı kız, Esra Kahraman, Grup 6. cadde var aklıma gelen.


  • ceyhan prensi adana  (28.05.19 17:50:06) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.