[]

Çernobil Dizisi

Bu dizi niye telif hakkından dolayı malum sitelerden siliniyor. Tabi normal olan silinmesi de, yani tüm yayınlanan diziler bölümü yayınlandıktan sonra telif hakkından dolayı kaldırılıyor mu yoksa HBO bu işi sıkı tutup kendi dizilerini özellikle kaldırtıyor mu? Birçok sitede silinmiş.
 
benim baktığım hiçbir siteden silinmemiş. malum site ne oluyor?


  • diffarentiationation  (27.05.19 21:20:49) 
digiturk kaldırtıyor.


  • hononu  (27.05.19 21:30:24) 
Digitürkte mi yayınlanıyor bu dizi?


  • clones  (27.05.19 21:37:11) 
@clones
evet

  • hononu  (27.05.19 21:43:02) 
evet hbo ve digitürk'ün anlaşması olduğu için tüm hbo dizileri digitürkte. Game of Thrones da siliniyodu hep dizi sitelerinden bu sebeple.

Bu yüzden torrentten indirmeni tavsiye ederim.
  • nundu  (27.05.19 21:43:50) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.