İstanbul'a yakın, çok keşfedilmemiş kamp yeri

geçen bayram castro plajına gittik. aman yarrabi, o ne kalabalıktı, o nasıl bir iğrenç insan profiliydi. yola sıçanları mı istersin, sabah 7de mangal yakmaya başlayanları mı, 10lu 20li erkek gruplarını mı..

bu sene de kamp fikri var, ha olmasa da olur otururuz istanbul'da evde.

ama varsa aklınızda istanbul'a yakın, kamp yapmaya müsait (yakınlarda wc olan, market olan), keşfedilmemiş yerler, paylaşırsanız sevinirim.

Geçen orman kampında gölün karşına gelen sevimli çift sabahın ilk ışığında bütün pisliğini bırakarak gitmişti. Kimse öyle olduğunu düşünmüyor. Sadece çöpe bakış açıları farklı. Plâstik su şişesini benden sonra gelene lazım olur diye bırakıyor. Kartonları mangal yakarken kullanırlar diye bırakıyor falan. Sormuştum çünkü bi kere. Çok temiz kafaları var insanların. Pırıl pırıl yemin ediyorum. Doğayı kampi seven insan kamp yeri sormaz. Gerek yok. Gider kendine bulur insansız yeri, bulduğu gibi de bırakır. Çadır kurmalik bi ağaç gölgesinden başka neye ihtiyacınız var?

  • hasmetizm 2046  (27.05.19 16:17:48)
istanbul + wc+ market+ keşfedilmemiş

bu bilgiyi 50 liraya satıyorum ilgilenirsen mesaj at.
  • Big bada bum bum  (27.05.19 16:53:06)