[]

Hyaluronic acid serum?

Merhaba arkadaşlar,
Hyalüronik asit serumu almayı düşünüyorum; ancak daha önce hiç kullanmadım.

Biraz araştırma ile hyalüronik asidin su toplayıcı olması nedeniyle ciltteki suyu çekebildiğini ve bu nedenle ciltte kuruluğa neden olabileceğini öğrendim. Bazı markalar bu şekilde sonuç veriyor. Bu nedenle serumu kullanmadan önce suyla nemlendirilmiş cilde uygulanıyor. Ama bu benim içime pek sinmedi.

Sanırım bu özelliği moleküler ağırlığı ile alakalı. Bu serumu kullanıp da ciltte kuruluk hissetmeyen varsa hangi markaları kullandıklarını merak ediyorum.

 
Gittigim guzellik merkezi glyskincare’in tr’de olmayab bu serumunu onerdiler, onlardan satin aldim baska yerde yok ulkede cunku. Duzenli kullanmadim ama kullandigimda kuruluk olmadi. Zaten oncesinde nemlendiriciyi suruyorsun mutlaka


  • bradshaw  (27.05.19 14:39:18) 
İnstagramda sosyaleczaci var. Çok tatlı bir kız ve kafana takılanlara da cevap veriyor. Tavsiye ettiği ürünleri de içeriği ve tavsiye nedenleriyle paylaşıyor. Danışmayı öneririm.


  • somethinginthewayshemoves  (27.05.19 15:03:59) 
Teşekkür ederim cevaplarınız için.


  • canavar geliyor kacalim  (28.05.19 09:03:22) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.