[]

Köpek saldırısına uğramış sokak kedisi vs evcil köpek

Sokakta köpekler tarafından yaralanmış kedi buldum. 1 yaşında erkek, inanılmaz uysal bi tip. Dayanamadım eve getirdim ancak 3-4 ay içinde şehir değiştircem ve köpeğimle birlikte yeni bir eve çıkacağız. Köpeğim şu an burada değil. Şimdi ben bu kediyi sahiplenmek istiyorum ancak çok büyük sorun olur mu köpeğimden dolayı? İnanılmaz sırnaşık, sakin bir kedi ama köpek saldırısına uğramış sonuçta. Köpeğim de 3 yaşında, golden, kedilerle iyi anlaşıyor ondan yana bir sorun yok. Ne dersiniz anlaşabilir mi müstakbel kedim köpeğimle?
 
goldensa sorun olacağını sanmıyorum zaten dünyanın en tatlı köpek cinsi. başta travmadan dolayı korkabilir ama zamanla atlatınca koyun koyuna bile uyurlar.


  • matilda  (27.05.19 11:10:41) 
Reis hic belli olmuyor ya. Benim alman coban itim de kedilerle cok iyiydi. Hatta bi kedimle koyun koyuna yatiyorlardi. Ama sokaktan bi yavru kedi aldim kucagima. Ben buna bakarim diye. Kedi kopegi gordugu gibi cilgina dondu. Kopegim hicbirsey yapmadi. Mal mal bizi izledi. Ama kedi cildirdi. Birkac aylik anca vardi kedi. Ust komsuya vermek zorunda kaldik. Birakin kopege alismayi ayni odada bile aklini yitiriyordu kedicik.


  • allah yazdiysa bozsun  (27.05.19 12:58:31) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.