[]

kaliteli polar

kaliteli polar bulamıyorum. 5 yıl önce aldığım Columbia polar taş gibi dururken geçen sene aldığımın ağzı yüzü dağıldı. h&m alayım dedim, senesi dolmadan yamuldu. us polo alayım dedim, aşırı dandik çıktı.

kaliteli polar bulamıyorum a dostlar. bir buldurur musunuz?

işyerinde sürekli giyiyorum, bulamıyorum arkadaş...

 
columbia'nın hepsi değil 'titanium' olanları ama tabi $$$


  • vladimirdökümov  (27.05.19 10:25:39) 
Valla bende decathlondan aldığım 2 polar var, ucuzu değil pahalısı değil quechua'nın orta kalite önden fermuarlı olanı. 5 senedir giyiyorum birşey olmadı. Başlarda sadece trekkingde giyiyordum ama 4 senesi evde giyip sık sık yıkanmakla geçti.


  • curukturpkokusu  (27.05.19 10:43:07) 
decathlon basic polarlarini iki-uc yildir giyiyorum bozulma yok
www.decathlon.com.tr

bozulursa da cok uzulmem 50 liraymis, ben daha ucuza almistim
  • exlibris  (27.05.19 12:12:19) 
decathlonun polarlarina bakmistim birkac ay evvel.Isyerinde giyilecek kalitede degiller.Olsa olsa disarida is disinda giyilir.Bu yorumumun nedeni teknik ozellikleri degil.Kesimlerine vucut uzerine oturmasina falan hic dikkat etmemisler.Dandik duruyor.


  • turkuaz  (27.05.19 12:33:55) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.