[]

Fi ci pi 2. Sezon farkı

Netflixe gelmesiyle Fi'ye bakayım dedim. Vakti zamanında övüldü diye hatırlıyorum. Ilk sezon fena de değildi aslında ama bu 2. Seson neden böyle farklı geldi bana? Yonetmen ya da kanal falan mi değişmisti bir sey mi olmuştu. Zaten apar topar bitirdiler diye hatırlıyorum son birkac bolum kaldı ama resmen ite kaka izliyorum diziyi. Bir tek bende mi böyle oldu yoksa genel kani 3. Sezonun les olduğu yönünde mi?
 
2. sezon çok kötü. senaristle kitap yazarı uyuşamıyor. kitabın yazarı ntv entelektüeli o yüzden bazı problemler olmuştu.

2. sezonda sayıları hatırlamıyorum ama 3 bölüm arka arkaya olaylar takır takır ilerliyor. ondan sonrası zaten son bölüm fiyasko. bitsin de bitsin diye çekilmiş gibi gelmişti bana.

birçok soru var cevapsız kalan. hatta ilk bölümlerde elma diyip 2.sezonda armut dedikleri aynı olay dizisi var diye hatırlıyorum. fi'nin ilk bölümleri güzel, bir de o eti karakterini çok güzel yansıtmışlar. dizinin en güçlü karakteri bence o.
  • mete kudur  (27.05.19 00:48:42) 
bölümler yazarın istediği gibi çekilmediği için anlaşmazlık olmuştu ve o yüzden erkenden bitirmek zorunda kalındı. haliyle tüm olaylar çok üstünkörü çözüme kavuşturuldu, bayağı özensiz oldu yazar nedeniyle. herkes şikayet etmişti hatırladığım kadarıyla.


  • tabirimekruh  (27.05.19 01:03:03) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.