[]

Türk filmlerine ait senaryo veri tabanı

Böyle bir kaynak var mıdır? Özellikle gişede iyi işler yapmış, yurt içinde ve yurt dışında ödül almış olan filmlerden bahsediyorum. Yani bir nevi ulusal tez merkezi gibi ya da sci-hub gibi (başka bir örnek gelmiyor aklıma) bir kaynak varsa eğer yardımınızı bekliyorum.
 
Türk Sineması Araştırmaları var, BİSAV'a bağlı. Oraya bir eposta atın bakalım, belki ellerinde o tür şeyler vardır. Tezler, kitaplar filan var ama senaryo var mı yok mu bilmiyorum.


  • osuran imam  (27.05.19 02:34:49) 
Teşekkürler.


  • sarkadran  (27.05.19 21:49:43) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.