[]

Alanya Kemer tarafında bay kabul eden yerler

Merhabalar Ramazan bayramı haftası Alanya Kemer Antalya çevresinde erkek kardeşimle beraber tatile gitmek istiyoruz fakat Bay kabul edilmiyor kriterine takılıyoruz sizin bildiğiniz bay kabul eden kriterlerde bunu belirten siteler var m?

Tatil budur
Tatil sepeti
Ets tur
Jolly tur
Anı tur

Bu yukarıdakı sitelere baktım notlar kısmında böyle bi şey yazmıyor beğenip aradığında telefondaki kişi bu kriteri söylüyor sizin bildiğiniz farklı siteler var mı ?

 
Kendi ülkemizde uğradığımız ayrımcılığa bakın.


  • cicicik  (26.05.19 17:15:58) 
Bay kabul edilmiyor ne demek?


  • eksi sozlugun tatli insani  (26.05.19 17:40:50) 
Güneyde Tek Bay kabul eden oteller çok az.
Ben geçen yaz kemer uygulama otelinde kalmıştım 1 gece.
Çok konfor vs aramıyorsanız uygun fiyatlı bir yerdi.Tam merkezde.

Alanyanın hiç bir güzelliği yok ne denizi güzel ne ortamı.
Bayramda hele çok kalabalık olur.

Kemerin gezilecek yerleri de daha fazla. Phaselis gibi.


Denemedim ama kalmak istediğiniz otellere gidip recepsiyona sorabilirsiniz.
  • gibicibicis  (26.05.19 18:02:05) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.