Kaft markası hakkında ne düşünüyorsunuz? Tshirt aldınız mı daha önce?

Merhabalar

Kaft markası hakkında ne düşünüyorsunuz? Tshirt aldınız mı daha önce buradan?

3 al 2 öde kampanyası var da buranın, güzel görünüyor.

www.kaft.com

Aldım güzel tişörtleri birkaç yıkamadan sonra normal olarak sünmeye başlıyor boyun kısımları falan bol

  • basond  (26.05.19 11:36:39)
Sanırım 5 tişort, 2 fermuarli kapşonlu, 4 tasarım kapşonlu, 1 bere ve 1 postacı çantam var.

Kıyafetlerimin çoğu buradan. Biraz pahalı ama 3 al 2 öde kampanyalarında falan ucuza alınabiliyor. Bi de zaten pek kıyafet alan biri değilim.

Tasarımlarını çok seviyorum ve kalitesi de güzel. Tavsiye ederim ben
  • nundu  (26.05.19 11:37:09)
abartılmış bence.

  • dismainpula  (26.05.19 11:38:14)
Aldim. Ama kesimini begenmedim.

  • trejemu  (26.05.19 12:04:28)
Aldim. Erkekler icin olanlar guzel ama kadinlar icin kullandiklari kaliplar kotu.

  • nax  (26.05.19 12:12:34)
Geçen hafta aldım. Kalıpları biraz büyük. Large bana tam oldu. Normalde küçük gelmesi lazım. Kampanyayı öğrendiğim iyi oldu.

  • the coon  (26.05.19 12:16:01)
hani hocam kampanya yok?

  • brkylmz  (26.05.19 13:36:47)
Teemachine olayı var, ordan bahsediyo muhtemelen. Rastgele 3 tişört veriyolar 2 alana 1 bedava oluyor. İstediğin kadar deneyip beğendiklerini denk getirebiliyosun

  • nundu  (26.05.19 13:46:28)
ben basic sevdigimden, bana gore kaft, sacma sapan tasarimlar yapiyor. cok dikkat cekiyor giyince. kaldi ki kaft'in basic tisortleri de pahali. hic alisveris yapmadim. yapmayi da dusunmuyorum.

  • Leonardo~Da~Vinci  (26.05.19 14:06:27)
Daha önce hiçbir ürününü almadim. Tisortler normale gore hem pahali hem de gördüğüm kadarıyla 1-2 yikama sonrasi çok yıpranıyor. Öte yandan neredeyse herkesin uzerinde. Sanki belediye dagitiyormuş gibi. Bundan sonra alir mıyım? Bilmiyorum. Çok beğendiğim bir şey bulursam alırım belki.

  • Amaranta ursula  (26.05.19 14:12:06)
Teemachine kısmında istediğiniz 3lüyü almak için önce istemediğiniz birkaç 3lüyü sepete ekleyin. Bunlar tekrar önünüze gelmiyor. Bu sayede çok uğraşmadan güzel bir 3lü yakalıyorsunuz. Öteki türlü 3.yü güzel yakalamak çok zor.

  • the coon  (26.05.19 15:54:13)
tasarımları güzel, onun dışında bir olayları yok. 70 tl verilir mi? tasarım konusu senin için önemliyse verilir, önemsizse verilmez. en nihayetinde 2. senesinde sporda giymelik yada evde yatarken giyilmelik penye konumuna düşecek.

  • issiz karga  (26.05.19 16:28:28)