[]

Spotçular Ev Eşyalarını Kaça Alır?

Bölge İstanbul/Kurtuluş Son Durak. Ay sonu evi kapatacağım. Eşyaları şehir dışına taşımak eşyaların ederinden pahalıya patlayacak. Spotçuya satmayı düşünüyorum. Spotçuların eşyalara ederinden az ödeme yapacağını biliyorum. Daha önce eşya satmış arkadaşların tahminlerini alabilir miyim? Şu eşyalar kaça gider:

-Temiz durumda (3 yıl önce sıfır alındı) Arçelik marka ufak buzdolabı ve çamaşır makinesi
-1,5 kişilik baza ve yatak (durumu 7/10)
-Aynalı sürgü kapaklı ayakkabılık (askılık ve raf bölümü var)
-İki kişilik İkea koltuk (www.ikea.com.tr bu ürünün eskimiş bir versiyonu :D 6/10 diyelim)
-İkea 4 bölmeli raf ünitesi (www.ikea.com.tr 8/10)
-Ufak bir açılır - kapanır ahşap masa

 
Buzdolabi camasir makinesi haricinde hicbirine para vermez


  • basond  (25.05.19 20:55:35) 
Hepsine Max 900-1000


  • westblack  (25.05.19 21:16:41) 
-İkea 4 bölmeli raf ünitesi

Bu güzelmiş alabilirim, ağır bir şey mi? yakın oturuyorum da elde taşınır mı?
  • new day new life  (25.05.19 21:53:44) 
600 lira


  • Leonardo~Da~Vinci  (25.05.19 22:05:30) 
max 600-700


  • jimjim  (26.05.19 00:13:21) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.