[]

Alanya'da Yeme İçme Gezme

Temmuz'da Alanya'da ufak bir tatil yapacağız. Güzel restoranlar, gezilip görülecek yerler, kafa dinlenebilecek kafeler, denize nerede girilir vs yardımcı olursanız sevinirim.
 
çok üzülerek yazıyorum ki maalesef burada her şeyin çakması var :/ turistik yer diye önüne gelen bir bar,restoran açıyor. yani izmir, istanbul, gaziantep gibi yerlerdeki lezzetlerin binde birini bulamıyoruz. ama manzaralı yerler en azından biraz kurtarıyor, onları önerebilirim: kalede Kale Panorama rest var, manzarası ve hizmeti güzeldir. yine kalenin en tepesinde alaturka kafe güzeldir. iskelede kızıl kulenin hemen dibinde rıhtım rest(eski adı Harbour rest) manzarası da efsane. yeni açılan oba kırbaşı rest var, ürünlerini gaziantepten getiriyorlarmış. denemedim ama gidenler memnun.

denize girmek için :kleopatra plajı ve incekum plajı
gezilecek yerler: damlataş mağarası, alanya kalesi, kızıl kule, tersane, dim çayı, dim mağarası, syedra kalesi, aytap/lotape, sapadere kanyonu
  • MtKrt  (25.05.19 15:17:05 ~ 15:33:19) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.