[]

Duyuru ya da başka yerlerdeki kedi sahiplendirme ilanları hakkında

Neredeyse %99'u kedilerinin çok cana yakın ve oyun delisi olduğunu iddia ediyor da bu bana hiç samimi gelmiyor. Siz ne düşünüyorsunuz? Yani ne bileyim neden de biri çıkıp "işte böyle şerefsiz bir kedim var ortalığın anasını ağlatıyor, saldırıyor" gibi şeyler yazmıyor? Öyle kediler yok mu sanki?
 
benim de dikkatimi çekiyor. bir nevi "az kullanılmış. sıfırfan farksız" ya da "garaj arabası. sadece hafta sonları gezmek için kullanıldı".


  • steven anfield  (25.05.19 09:37:04) 
yavru kedilerin hepsi oyuncu ve hiperaktif olur...


  • 2 tostos turan  (25.05.19 11:07:54) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.