Turkcell'den hangi operatöre gecmek mantikli?

Turkcell tl yuklemeli hattima 4 gb internetli paket 45 tl'ye çıkıyor. Enayilik olmaya basladi artik. Turk telekom ya da Vodafone'da en az 10 gb internetli, konuşmalı, sms'li uygun paketler var mı ne gibi tavsiyelerde bulunabilirsiniz? Faturaliya da tl yuklemeli de olabilir.

türk telekom demek istemezdim ama türk telekoma geçtim baya memnunum. faturalı 15 gb+1k sms ve dk 35 tl ayda. f/p oranı nerden baksan avrupa ülkesi gibi.

  • dismainpula  (24.05.19 18:19:50)
turk telekom ucuz ama heryerde çekmiyor. hizmet açısından hiçbir operatör turkcell'in yanına yaklaşamaz. her iki operatöre sahip olan birisi olarak söylüyorum. vodafone hakkında birşey söyleyemem.

  • false pretension  (24.05.19 18:38:23)
Türk telekom. Vodafone çekmiyor. 2 hafta önce TT'ye geçtim cennete düştüm sanki.

  • diffarentiationation  (24.05.19 18:50:37)
turk telekoma geçtim. çekmiyo.

  • un  (24.05.19 19:15:57)
31 MAYIS SON
İşine yarayabilecek olanlar değerlendirsin.

Turkcell Yıllık 72 gb - 12000 DK - 12000 SMS Kampanyası 500 TL ön ödeme yaparak alıyorsunuz.

Sonrasında 10 TL katlama kampanyası ile internetiniz yıllık 144 GB oluyor.

m.turkcell.com.tr

Bu iki kampanyayı birleştirerek çok avantajlı bir kullanım sağlıyor
  • Northern Mariner  (24.05.19 20:21:29)
adam ayda 55 tl tcell e deal demiş gülüyorum ya.

türk telekom canım kardeşim en iyi deal lar kendisinde 10 gb ı 29 tl ye kullandım son 1 senede galiba şimdi 45 falan olmuş 10 gb fazla geliyordu zaten yea modundayım.
  • ozdek  (24.05.19 22:00:11)
Turkcell rahat hat diye bir şey çıkardı. bir nevi faturali prepaid karışımı. incele istersen;

www.turkcell.com.tr
  • nuisance  (24.05.19 22:19:00)