[]

Spotify şifre resetleme maili

no-reply@spotify.com adresinden şöyle bir e-posta aldım:

"
Hi

To protect your Spotify account, we've reset your password due to detected suspicious activity.

You need to create a new password to log back in. Just click the big green button.

RESET PASSWORD
If the button doesn't work, please click here to reset your password manually.

The Spotify Team"

neredeyse 2 senedir spotify hesabıma girmiyorum, şifremi de kimseye vermedim. durup dururken böyle bir şey başına gelen var mı yoksa biri beni hekleyip keklemeye mi çalışıyor?

 
bana da geldi bu mail. dikkate almadım. bi hafta geçmeden çalındı hesabım :D spotify ile iletişime geçip geri aldım.

değiştir şifreni.
  • elorelia  (24.05.19 16:31:41) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.