[]

KPSS neye gireceğim

Boşluktan KPSS gireyim diyorum.

Teknik öğretmenlik mezunuyum.

Mezun olalı 11 yıl oldu. KPSS Sistemi de epey değişmiş.

Ben şimdi hangi aşamalara başvurup hangi sınavlara gireceğim?

 
Ogretmenlikse gk-gy+ogretmenlik+ eger varsa alan sinavi. Alan sinavi her ogretmenlikte yok bakmaniz lazim


  • red g  (24.05.19 11:30:19) 
@Red g

Benim alanım “yapı ressamlığı öğretmenliği” sanırım yoktur. Bakarım ama.
  • deadwampir  (24.05.19 11:57:33) 
Evet buyuk ihtimal yoktur.
Bu arada ikinci sinavin adi egitim bilimleri

  • red g  (24.05.19 12:18:19) 
Başvurular bitti herhalde. Geç başvurular var sadece


  • westblack  (24.05.19 12:20:40) 
Boşuna vaktini harcama


  • elifff83  (24.05.19 12:46:35) 
boş ver hiç uğraşıp çarkı çevirip birilerini zengin etme.
yine de şunu söyleyeyim gk gy giriyorsun sonra öğretmen olduğun için eğitim bilimlerine giriyorsun. ayrıca alanyoktur siz de sonra atama bekliyorsun işte.

  • un  (24.05.19 13:32:22) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.