evi boyamak

zevkine güvenenler buyurun kendinizi ispatlama şansı.

ya biz bu evin genel halinden sıkıldık. diyoruz ki duvarları boyayalım. 3 duvar bir renk, diğer duvar ona kontrast yaratacak başka bir renk olan tasarımlar ilgimizi çekiyor. ancak tüm hayatımız boyunca şampanya rengi klasik evlerde yaşadığımız için korkuyoruz. ne renk yapmalı? nasıl olmalı falan vs. neyse konumuza gelelim;

salondaki mobilyalar ağırlıklı gri, kontrast olarak da hardal sarısı rengine sahip. yemek masamızdan koltuklara, halıdan tv ünitesine kadar ağırlıklı gri üzerine hardal tonlamalara sahip.

ne diyorsunuz? bu renk mobilyalarla hoş durur diyebileceğiniz renk kombinasyonları var mıdır? ne yapmalı sizce? çok iddialı, insanın üstüne üstüne gelen duvarlar da istemiyorum ama şampanya rengi duvarlardan da sıkıldık. biraz farklı ama kendimizi de iyi hissedeceğimiz bir şeyler lazım. belki bir şeyler çıkar ha?

marshall ın gör&boya uygulaması var, kamerayı açıyorsun rengi seçiyorsun, uygulama duvarı istediğin renge boyuyor. çok güzel uygulama

  • syabk  (23.05.19 22:39:38)
gri ve hardal mobilyalara grinin tonuna gore koyu lacivert ve acik gri bir duvar olabilir...

mobilyalarinizin fotografi olsa aslinda...

bir de oda kucukse koyu lacivert odayi bogabilir.
  • batlegolas  (24.05.19 00:49:52)
tabii ki mor. ben evimde krem, sarı, mor kullandım odaya bahar gelmiş gibi duruyor resmen. şöyle yapabilirsiniz çok açık bir gri tek duvar mor ama derseniz ki bu bana çok iddialı. tek duvar lilada olabiilir. googlea gri sarı mor dekorasyon yazın bikaç fikir çıkabilir.

  • ferrarimizolaydisatardik  (24.05.19 14:15:10)