Ford Focus alinir mi?

Asagidaki ozelliklere sahip Ford Focus alinir mi? Uzer mi? Cok yakar mi?
Onu alana kadar bunu al yorumlarindan ziyade, arti ve eksilerini yazarsaniz cok sevinirim. Simdiden tesekkurler.

2012 Model
Station vagon
2.0 dizel
otomatik vites
140 bin km

ben tamamen subjektif olarak 2bin dizel otomatiklerin sıkıntı yaratabileceğini düşünüyorum. 1.6larını tercih etmeni öneririm. alınmayacak araba değil.

  • mikahakkinen  (23.05.19 12:55:11)
2008 dizel 2.0 mondeo kullanıyorum 300 bin oldu neredeyse. Motorla ilgili hiç bir sıkıntı yaşamadım. Bilgi olarak ekleyeyim

  • kisa  (23.05.19 12:58:53)
alınır dostum neden alınmasın
fordun servis imkanları çok fazla ülkemizde bir sıkıntı çıkarsa

bir akrabada 300 binde 2007 passat 2.0 dizel var canavar hala.
  • tamamhosdiyonda  (23.05.19 15:08:38 ~ 15:09:24)
2.0 dizel otomatik gelmedi tr'ye. gümrükten falan mı girmiş ki araç? alırsan da çok ölü fiyata al, yüksek ihtimal satmakta çok zorlanırsın.

  • slogan bulamadik  (23.05.19 15:43:39)
arkadaş avrupa'da yaşıyor sanırım, dolayısıyla ülkemizin koşulları çok büyük etken olmayacaktır.
bu araçta kullanılan motor fena değil diye hatırlıyorum, ama şanzıman sorunlu olabilir.
powershift ise çift kavramalı, ve sorunlu olduğu bilinen bir şanzıman türü. dayanıklı değil, yakıt tüketimi nispeten yüksek.
dizel almak sizin için verimli olacaksa, emisyonlar konusunda sorun yoksa tork konvertörlü tam otomatik bir araç sizin için daha ideal olabilir, sorun çıkarma ihtimali daha az olur.
  • gkhncnzdgn  (23.05.19 16:02:26)