[]

Yabancı kanallardaki müzik yarışmaları

Bizim ülkedeki ses yarışmalarını izliyorum. Bir de yabancı kanalların ses yarışmalarını (the voice vb.) izliyorum. Yabancılardaki kayıt kalitesi inanılmaz başarılı. Albüme koysan sırıtmaz yani. Enstrümanlar dengeli, stereo ayarlar yapılmış. Her şey tam ve dengeli duyuluyor. Bizim yarışmalarda ise enstrümanlar birbirine karışmış. Sanki stüdyoda amatör bir mikrofonla kaydetmişler sesi. Bu neden kaynaklanıyor. İyi bir kayıt almak çok mu zor? Bu ses dengeleme işini yaptırmak çok mu pahalı?
 
tv8 in orkestrası gayet iyi ama dediğin gibi yüksek kalitede yayın yapmak ekstra pahalı olabilir.

ayrıca tv nin türkiye'de ki değeri çok düştü, haberlerde haber bile yayınlanmayan bir ülkedeyiz.
  • Fodera  (22.05.19 23:21:52) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.