[]

Spotify acemisine destek

Bugüne kadar apple music kullanısı olan garip ben spotify a transfer olmamla tüm listelerim müziklerim gitti. herşeyimi kaybetmiş bir esnaf edasıyla tükkanın önüne çömelmiş ellerim kafamın iki yanında kara kara düşünmelerdeyim.
Demem o ki spotify listelerinize ihtiyacım var, paylaşın takip edeyim, seçip beğeneyim ben de dinleyeyim. Kendime yeni listeler oluşturmak için tek tek şarkıcı ara vs yapmak zor geliyor.
sizlerin o enfes listelerine ihtiyacım var.
Bi destek atın a dostlar \m/

 
  • sanal uyku  (22.05.19 22:13:36) 
sen neler seversin onu bilsek keske de ona gore onersek :/ al mesela benim arabesk playlist'im open.spotify.com

ayrica www.tunemymusic.com bunun gibi tool'larla apple music listelerinizi spotify'a aktarabiliyorsunuz, tabi arada kacan sarkilar/albumler olur
  • hjarteblod  (22.05.19 22:29:49) 
Deep house
open.spotify.com

Grunge(5 bin şarkı var)
open.spotify.com

Yeni rock müzikler:
open.spotify.com

Like a badass
open.spotify.com

Alternatif:
open.spotify.com

Tarantino müzikleri:
open.spotify.com

Sons Of anarchy:
open.spotify.com

Ağır Metal:
open.spotify.com

Woodstock 69:
open.spotify.com

Swag:
open.spotify.com

Rocknrolla, snatch, two smoking barrels:Ç
open.spotify.com

90's Hip-Hop
open.spotify.com

Trip-Hop(benim)
open.spotify.com
  • eazy  (22.05.19 22:40:21 ~ 22:42:03) 
Tavsiyem her pazartesi size özel hazırlanan haftalık keşif'e bakmanız. Arada güzel şarkılar çıkıyor. Epey grup keşfettiğim oldu.

Kendi listelerimi palayaşıyım.

open.spotify.com

open.spotify.com

open.spotify.com
  • put it in your appropriate place  (22.05.19 23:43:48) 
  • since1907  (23.05.19 08:53:46) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.