Erkek arkadaşlar bileklik takıyor musunuz? Takanlar takmayanlar?

Kaç yaşındasınız? Öğrenci? Çalışan vs?

Nasıl bir bileklik takıyorsunuz? Plastik mi ipli mi altın mı vs?

Veya takmayanlardan mısınız?

Benim tanıdığım tek kişi var takan. 4 tane almis genç işi. Saçını ettirdi yakın zamanda normalin 3 katı para verdi. Amerikada retina değişimi ile gözlerini mavi yaptırmak istiyor. Saçlarını platin sarı yapacakmış ettirdiği saçlar uzayınca. Evli çocuklu 30 yaşında ama 40 yaşında gösteren bir arkadaş. Gençlerin önünü açmak lazım bu konularda.

  • hasmetizm 2046  (22.05.19 19:22:00)
istiyorum ama takamıyorum. saat bile takamıyorum aslında.

  • scudman1  (22.05.19 19:32:04)
Hani şu, ipi çapa ile tutturulan ve bir ara epey popüler olan bileklikler vardı ya; zamanında bir arkadaştan almıştım, hatırasına binaen onu takıyorum. Bir de, pek bileklik sayılmaz ama bir toka takıyorum genelde bileğime. İkisini döndüre döndüre kullanıyorum.

İkisi haricinde, mazisi olan bir marteniçka var bir de, bağlı olduğu için o sürekli duruyor.

Yaş 25, öğrenciyim bu arada.
  • tel tokasini duzelten samuray  (22.05.19 19:32:22)
Takmiyorum cunku cok varos/apaci/ozenti/demode duruyor.

  • hot potato  (22.05.19 19:33:56 ~ 19:34:08)
şunlara bi göz at. resmi kıyafetle de gidiyor
massimo dutti

www.massimodutti.com
  • sttc  (22.05.19 20:13:21)
Lgbt değilim o yüzden takmıyorum.

  • adwokat  (22.05.19 20:20:45)
takarım takmayı çok severim. ip takıyorum, ekseriyetle siyah ve koyu mavi oluyor.

yaş 20 öğrenci erkek:D
  • lata  (22.05.19 20:23:20)
günlük hayatımda bileklik ve saat kullanıyourm her zaman çok güzel dönüşler alıyorum genelde kızlar begenıyor ama kullandıgım bıleklıkler kendi yaptıklarım.
ayrıca cok varos/apaci/ozenti/demode bunların hiç birine katılmıyorum :)

  • Aşk Adamı  (22.05.19 20:25:26)
Saat hariç aksesuarım yok.

  • edaddy  (22.05.19 20:42:44)
Slash'in bileklikleri gibi bir çok modelim var. Deri, gümüş, çelik vs..
Çalışırken takmam. Kıyafete göre, gideceğim yere, bulunacağım mekana göre değiştirerek takıyorum.

  • heidi'nin dedesi  (22.05.19 20:55:19)
26 yaşındayım. bi yazılım firmasında satış yöneticisiyim.
mi band 2 akıllı bileklik takıyorum. plastik kordonlu. çin'den tanesi 40 cent gibi bir fiyata bir çok farklı renk ve desene sahip kordonlar da aldım, giydiğim kıyafetin rengine göre takıp çıkarıyorum.

  • norek  (22.05.19 21:09:48)
saat dışında hiçbir şey takmıyorum.

27/çalışan.
  • nickimin hakkini veremedim  (22.05.19 21:13:03)
Takıyorum, deri bileklik. metal olanları altın, çelik, gümüş vs asla takmam.

  • trejemu  (22.05.19 21:21:42)
Bir tane deri bir tane metal takıyorum. Metal olan somun anahtarı şeklinde açık bir şey deri olan da üçlü standart çapalı olanlardan.

28 takım giyen çalışan.
  • Giovanni Pipitto  (22.05.19 21:35:25)
takıyorum, seviyorum ben. altın - gümüş sevmem ama. ipli - deri falan.

  • Neill  (22.05.19 21:39:36)
Takıyorum bende
O günki ruh halime göre değişiyor . Annemin kendi elleriyle yaptığı var hiç çıkarmadım mesela.
yaş 33
  • bnmzz  (22.05.19 21:45:34)
Takamıyorum. Anlamsız kötü bi hissiyat veriyor bileğimde bir şey hissetmek.

Not: Bilekliğimsi dövmem var sol bileğimde.
  • new day new life  (22.05.19 22:26:16 ~ 22:26:52)
Şimdiye kadar sadece aşık olduğum kadınların tokasını bileklik olarak kullandım. O da yıllar öncesiydi.

Şimdi sadece çelik kordonlu saat takıyorum. Deri asla takmam.

29’u doldurmak üzereyim. Erkek, çalışan
  • (s)AINT  (22.05.19 22:35:18)
yalnızca yazın takıyorum birkaç parça renkli deri bilekliği doluyorum ince ince, güzel bir aksesuar olduğunu düşünüyorum +30

  • thesomberlain  (22.05.19 22:56:28)
Takıyorum. Erkek 25 yaş. Kız arkadaşımın tokası.

  • kablelvuku  (22.05.19 23:02:25)
eksiup.com

Üç senedir benimle.

Kendi işimi yapıyorum.

27.
  • hepbiarayisicinde  (22.05.19 23:24:38)
takmiyorum. karsilastigim bileklik takanlar genelde hep havali karaketere sahip insanlardi.

  • Leonardo~Da~Vinci  (22.05.19 23:57:31)
Yarı akıllı bir bilekliğim var, onu takıyorum.

Kötü durduğunu düşünmüyorum. Takım elbiseyle sunuma gittiğim zamanlar da taktım, şu an daha rahat bir giyim tarzım var ama yine takıyorum. Merak eden, soran ve beğenen çok oluyor.

28 yaşındayım, kurumsal bir şirkette çalışıyorum.

cdn1.expertreviews.co.uk
  • chicha  (23.05.19 09:01:06)
sadece tatillerde bordo veya yeşil bir ip bileklik takıyorum
moduma iyi geliyor

  • superb  (23.05.19 09:06:40)