[]

istanbul-antalya güzergah

bayram öncesi arefe günü veya pazar günü için

hangi güzergah tercih edilmeli sizce ?

yenikapı feribot-bursa-kütahya-afyon-antalya

osmangazi köprüsü-bursa-kütahya-afyon-antalya

gebze-sapanca-bilecik-kütahya-afyon-antalya

 
Gebze sapanca.... Feribot ya da köprü İzmir için


  • lion de la Turquie  (22.05.19 22:25:12) 
osmangazi en ferahı olur ama yine de tıkalı olur. ya 1 gün sonra ya da 1 gün önce gitmek lazım.
osmangaziden bursaya gidilmiyor bilecik tarafına çıkacaksınız. gitmeyin yani antalya için ters olur.
feribot güzel olabilir ama taa bursadan bilecik üstünden mi kütahya olacak. çekmem açıkçası.

tem bedava olacak tıkalı olur en güzeli parasız yoldan gebze sonra körfezi dolaşarak bilecik kütahya inmek. ayrıca afyondan sonra ısparta yerine burdur tarafını öneririm. dağ yolu sinirimi bozuyor burdur daha düz geliyor ama burdur batı ısparta doğu antalyaya çıkıyor kemer için burduru alanya için ıspartayı tercih ederdim..
  • ozdek  (22.05.19 23:52:09) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.