Arac kiralama toptan gun almak

Mesela toptan 100 gun alsam,
Yilin herhangi istedigim zamaninda gidip ayni segment araci alsam vs
Toptan aldigim icinde bana indirim yapsalar?

Boyle bir uygulama var mi?

Hocam araç kiralama falan toptan alınmaz. Öyle bir servis olsa bile alma.

  • malheiros  (22.05.19 10:20:59)
uzun dönem kiralamada (filo) indirim oluyor ancak en az 12 ay kiralamalısınız. sizin bahsettiğiniz gibi bir uygulama yok. tarihi belli olmayan bi gün için aynı segment aracı garanti edemezler ki zaten.

  • elorelia  (22.05.19 11:09:06)
Bayramda seyranda fiyatlar katlaniyor, elde arac kalmiyor. Siz o gun gidip arac isteseniz napacaklar?

Olmaz oyle.
  • brkylmz  (22.05.19 11:37:09)
Ya arac yoksa kabul vermesinler segment yoksa vermesinler
Kabul
Fiyatlarin inip cikmasi firmanin alacagi risk pesin para oduyorum sonucta
benim finansal yasamima bu uyuyor
Bunlar ne bicim yorumlar ya :)
  • dedim dedim de kime dedim  (22.05.19 11:58:05)
Neden boyle bir satis sekli olmadigini sebepleriyle aciklayan yorumlar. Begenmiyorsan yallah amerikaya.(orda arabalar ucuz, alirsin bi tane)

  • brkylmz  (22.05.19 19:31:36)