Saat önerisi

merak edenler için 2 numara: www.hepsiburada.com

seiko ve casio'yu deneyip birine karar vereceğim.

edit: düzeltme

saat dediğin bi defa alınır, kazık kadar adam oldun hala çocuk saatlerine bakıyorsun.

al bitane tissot t-touch ömür boyu kullan.

hey allam yaa.

2000 yılında aldım saatimi hala kullanıyorum hala çok güzel bir saat.

93 yılında da ilk tissotumu almıştım çocuk serisinden.
  • Fodera  (22.05.19 00:30:34 ~ 00:32:29)
Ben casiocuyum. O yüzden casiolar arasinda en iyisi 2 numara.
K.

  • Amaranta ursula  (22.05.19 00:37:04)
Diesel çok büyük onu ele. (Kolunda kamyon tekeri taşımak istemiyorsan.)
Ama o kadar paran var madem casionun 300 liralık saatleri yerine bi tık daha kaliteli marka olan seiko’ya bakabilirsin.

Farklı kulvarda da welder’in güzel modelleri var.
  • adwokat  (22.05.19 00:41:30)
seiko +1
askerde saatçi bir arkadaş vardı, "seiko sattığımda her zaman kafam rahat olur, ne bozulur ne takılır,parasını da hak eder" derdi. biraz daha ekleyip seiko modellerine bakın.

  • MtKrt  (22.05.19 00:45:24)