[]

Klavyede bir tuşun sürekli basılı kalması

Merhabalar

Bugün laptopu açtığımda klavyenin ş tuşunun kendi kendine basılı kaldığını farkettim. Ş tuşunu kaldırıp içini temizledim vs fakat farketmedi hala bir belge yyada site açtığımda ardarda şşşşşş diye yazılar çıkıyor ve istediğim şeyi yazamıyorum. Ş tuşunun altındaki yumuşak tuşu bile koparmayı düşünüyorum. Başka bir yolu var mı?

Laptop monster marka. Uzun zamandır da bazı tuşlar bozulmuştu harici klavye kullanıyorum. Hariciyi çıkarınca da ş basılı kalıyor.

 
Buyuk bir ihtimal tusun temas ettigi "yumusak" tus ile onun altinda kalan kisima birsey girmis ve surekli olarak basili kalma efekti veriyor.

eger yumusak tusu kopartmadan cikartmak.kaldirmak mumkunse bunu deneyin once.
  • parcxerox  (23.05.19 00:24:05) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.