[]

basit bir bitcoin sorusu

yurtdışından arkadaşım bana para gönderecek,

btctürk ten hesap açtım, bana göndermesi için ne yapması gerekiyor.


 
en az komisyon ödemeniz için xlm olarak, adresini (memo adresini de doğru yazmalısın) ver.

illa btc olarak yollayacam diyorsanız btc adresine gir hesabımdan kopyala yapıştır bu kadar basit.
  • dismainpula  (21.05.19 01:17:13) 
orda btc hesap numaranı bul. o numaraya gönderecek işte.


  • jelly bear  (21.05.19 01:21:08) 
BtcTurk sitesinde BTC Yatır sekmesine gir, Orada sana özel üretilmiş bir Bitcoin adresi göreceksin 3 ile başlıyor genelde, o adresi kopyala arkadaşına gönder ama arkadaşına gönderirken mutlaka o sayfadaki ile aynı olduğunu gözlerinle teyit et çünkü bazı trojanlar bitcoin adresi kopyalandığını farkettiği an adresi kendi adresleriyle değiştirebiliyor.

Arkadaşın bu adrese bitcoin gönderdiğinde 3 onay alınca BtcTurk hesabına geçer sonra satarsın
  • solo  (21.05.19 09:08:05) 
dismainpula +1 komisyon az olsun diye bitcoin yerine bir başka para biriminin cüzdanını açın mümkünse.


  • givemesomesubstance  (21.05.19 09:26:41) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.