Ekşi sözlük hesabım kapatıldı.

"giriş
bu hesaba erişim kapatılmış."

hesabıma giriş yapmaya çalışınca yukarıdaki mesajı almaktayım. Sebebini bilmiyorum destek mail adresine de yazdım herhangi bir dönüş olmadı. Sebebi ne olabilir acaba ? Kime ulaşabilirim kimden cevap alabilirim yardımlarınız için teşekkür ederim.

işin aslı sözlük başını bir şekilde belaya sokacak kişi veya gruplar dışında kimseye açıklama yapmaya tenezzül etmiyor.

modlog'a nickinizle aratırsanız belki sebebi görürsünüz.

eksisozluk.com
  • Ufuk  (21.05.19 01:09:15)
hesaba bağlı maile modlog geliyor. orda sebebi yazar.
kullanıcı adını arattığınızda "leyla" olarak gözüküyorsa geçmiş olsun hesap uçtu.

  • jelly bear  (21.05.19 01:22:24)
Girdim baktım ama benim problemimle alakalı birşeye ulaşamadım durduk yere uçurulduk başka bir açıklaması yok sanırım. Teşekkür ederim ilginiz için.

  • jrsmoker  (21.05.19 01:23:26)
Ekran görüntüsünü aldım. Ben anlamadım yorumlarsanız sevinirim.
i.hizliresim.com

  • jrsmoker  (21.05.19 01:28:13)
bu başlık olan versiyonu. hocam kayıtlı mailine bak oraya gelmiştir gerekli mail.

  • jelly bear  (21.05.19 02:09:03)
uçurulmuşsun, geri dönüşü yok. geçmiş olsun.

  • Elduinnnn  (21.05.19 07:58:37)
twitter’dan ya da facebook’tan ssg ye ulaş bir hata olduğunu düşünüyorsan

  • otopsicocugu  (21.05.19 08:59:57)