yemek takimi

Guzel insanlar, yemek takimi daha dogrusu sanirim yemek seti almak istiyorum. Boyle corba tenceresi falan olan ceyiz isi degil, genc bir insan icin, 6 ya da 8 kisilik bir takim arayisindayim.

Bu ara dukkanlari gezen varsa en keyifli takimlar icin en fazla alternatifli nereye bakmam lazim isim soyleyebilir misiniz? fazla vaktim yok ve internette aklima gelen bilindik markalarin 'hah bunu cok begendim' diyebilecegim bir seyini pek bulamadim (su an kullandigim takimi tam boyle bir hisle almistim da), kendi magazalarinda muhtemelen daha coktur. siz gidip gezdiyseniz bu aralar hangi markaya bak illa ki bir sey bulursun dersiniz? cok tesekkurler simdiden

ornek vermesi bakimindan da bir iki link birakiyorum;

kutahyaporselen.com

www.krc.com.tr

Şuraya bakabilirsin.
porselano.com.tr

  • kendi helvasını kavuran zombi  (20.05.19 15:34:59)
www.vittoriastore.com sevdiklerimden

  • siedorf  (20.05.19 15:39:12)
ya cok tesekkurlerr ikisine de bayildim :)

  • songforsomeone  (20.05.19 16:08:37)
Kesinlikle ilk link. Süper modern.

  • photo85  (20.05.19 20:52:53)