[]

kedi psikolojisi

yavru kedimi çok sıktığım ve kucağıma aldığım için benden kaçıyor. bu çok doğal, ama sonra peşimde takılıyor ayağıma geliyor, ona doğru gittiğimde (oyun oynamak veya konuşmak için) kaçıyor. anlamadım neden böyle bir tutarsızlık var?
 
Bence en önemlisi,kedinin kendi sevdireceği anı beklemek çok sıkmak doğru değil.Kedi kendi isteyince sevin.


  • zeyna  (20.05.19 04:27:16) 
Oyun oynuyo işte. Yakalamaca


  • (s)AINT  (20.05.19 08:18:53) 
Oyun oynuyordur. +1
Bazı kediler fazla ilgiyi ve kucağı sevmez. Onun size yaklaşmasını bekleyin veya uyurken yavaş ve sakince yüzünü ve çevresini sevin. Kedinizi severken ani hareketlerden, yüksek sesten ve hoşlanmadığı bölgelere dokunmaktan kaçının.

  • jacque  (20.05.19 11:04:16) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.