[]

yurtdışını arayacağım

avea hattım var, daaha önce hiç aramadım. nasıl bir tarife satın almam gerekir?
teşekkürler.. 
Merhaba. Neden Skype kullanmayınız ki. 5 EUR kontör alın ilerde de kullanirsiniz


  • Techsavvy  (19.05.19 23:00:24) 
Amerika ise program üzerinden (android) ücretsiz arayabilirsiniz. Kanada da oluyordu sanırım


  • neysene  (19.05.19 23:35:40) 
Çaldırıp kapatılabilir. Onlar arasın, yurtdışında daha ucuz diyorlar.


  • hepbiarayisicinde  (19.05.19 23:41:28) 
arayacağın ülke Avrupa'da ise şu bireysel.turktelekom.com.tr

15 lira verip kendi telefonundan 100 dakika konuşuyorsun. Skype gibi çözümlerde karşı taraf sana dönüş yapmak isterse sıkıntı çıkıyor.

edit: @Techsavvy: 5 Euro kaç para haberin var mı senin? :)
  • babilbaligi  (20.05.19 10:15:59 ~ 10:16:34) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.