vize randevu öncesi hesaba para yatırmak

internette gördüm ki vize öncesi hesaba 10 bin tl falan yatıran kişiler kaynak göstermediği için vizeleri reddedilmiş. ben erasmus stajı için vize başvurusunda bulunuyorum. kaynak olarak erasmus hibesi ve alacağım maaşı göstereceğim. lakin vize masrafları uçak bileti vs derken hesabım sıfırlandı. ereasmus hibesini vs kaynak göstereceğim halde banka hesabımın boş olması sorun teşkil eder mi? eğer öyleyse birinden 4-5 bin tl alıp hesabıma aktarsam onun kaynağını nasıl gösterebilirim ve riskli olur mu?

o hesaba düzenli para girişi yapılıyorsa sıkıntı olacağını sanmıyorum.

  • sanat guresi  (19.05.19 21:29:21)
sanat guresi, ayda 1800 falan giriş oluyo sadece. hiç 4k giriş falan olmadı.

  • oddyseus  (19.05.19 21:59:14)
Sıkıntı olmaz. O dediğin bomboş hesaplara vize başvurusundan bir gün önce para yatıran hatta yatırdıktan sonra çekip deftere işletmeyenler için geçerli

  • goodman  (19.05.19 23:24:59)
hocam randevuya 3 gün var. son anda yatırmış gibi olacağım ben de.

  • oddyseus  (20.05.19 02:10:01)