acaba dün gece kazıklandım mı?

dün gece 1 gibi kamyonla kavun karpuz satan adamdan kavun aldım. ortalama boydaydı. 30 tl ödedim.

gece olması, heryer kapalı oldugu için normal mi bu fiyat? yoksa kazık mı yedim.

gerçi marketten aldıklarım beş para etmezdi adamın kavunu güzeldi. kalitesi iyi olduğu için mi bilemedim.

7-8 lira kilosu

  • bambaleyo  (19.05.19 15:01:22)
çok değil 1-2 sene önce sormuş olsaydın tarihi kazık yemişsin derdim. mevsiminde o zamanlar kavunun kilosu 1-2 lira oluyordu. şu an zaten tarımda bitik olduğumuz için aldığın fiyat kazıklık değil herkese öyle. kilosu 10-15 arası dolaşıyor şu an kavunun

  • avatar is back  (19.05.19 15:02:58)
Ben de gecen gun bir karpuza 50 TL verince ayni hissi yasadim. Ne yazik ki normal. Artik kilosu 6-7 TL.

  • mandy moore  (19.05.19 15:26:00)
Mevsimi geldi ama oyle pek kavun da yok henuz piyasada. Fiyst normal, bu fiyatlardan birkac kez aldim ben de. Bir de tatliymis, onu bile yansitiyorlar fiyata garanti tatli vs diye

  • kolibrit  (19.05.19 16:53:35)
ülkece bittik

  • problem34  (19.05.19 17:53:10)
Antalya'da karpuzun kilosu pazarda 3.5-5TL arasında. Geçen hafta manisa kırkağaç'a gittim, kavunun tanesi 10TL idi.

  • kimlanbu  (20.05.19 10:04:25)