[]

Mikrodalgam ekmeği yaktı

Normal mi? Ayar sondaydı, bir parça ekmek koydum 1 dkda yakmış? Simsiyah oldu duman çıktı
 
mikrodalgaya bunun yanlış bir davranış olduğunu söyle


  • dismainpula  (19.05.19 12:18:43) 
hiç olmadı bana hocam ya. çok normal görünmedi. son ayarda da olsa yakacak kadar ısıtmaz diye düşünüyorum. enteresan.


  • psychosocialll  (19.05.19 12:28:13) 
son ayarda 1 dk zaten fazla değil mi?
10-15 saniye falan kuramıyor musun?

  • twelfth  (19.05.19 12:29:58) 
normal. cok fazla enerji vermissin:). mikrodalgaya kora son dalga degiskenlik gosterir ama en az 800 watt oldugunu dusunursek bir parca ekmek icin 1dk cok fazla bir sure. bana da benzer birsey olmustu. hatta ekmegin ici kizil kizil yaniyordu. olur yani.


  • nickmickyok  (19.05.19 16:50:19 ~ 16:51:09) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.