[]

İngilizce Espri

youtu.be

4.35’ten itibaren izleyin.
Sonlarda i work in recruitment diyor ve salon kopuyor. Nereyi kaçırıyorum?

 
baştan sona izlemek lazım neyden bahsettiğini anlamak için. izlediğini sanıyorum. 5 dakika olmasa izlemezdim herhalde. izledim ve hiç komik gelmiyor bana böyle asimile olan insanların zeki olmayan espirileri. tercih meselesi tabi.

neyse eleman hint-pakistan göçmeni. uk da çok var bunlardan ve özellikle orada doğup büyüyenler ingiliz sanıyor kendini. ama kime sorsanız dışardan hint kökenli ve bayaa ayrımcılık yapanda var. işte genel olarak sakaldan tipten falan adamı müslüman sanıyorlarmış hep. işidin yapttığı saldırıların paylaşılmasını, beğenilmesini vs komikli anlatıyor kendince falan.

en sonda sizin anlamadığınız yerde de oraya gönderme var. hint kökenli elemanları göstererek sizinle gitmiyorum tabi sağa sola. dave, john la gidiyorum falan diyo (kamera sarışın kızıl insanları gösteriyor). birgün amerikaya "dave" diye biriyle gidip passaport kontorlünde ne diyeceem diye evham yapmışmış. dave de demiş ki merak etme ben ne dersem onu de. dave "recruitment" diyince birşey yok. bizim hintli eleman diyince adamı direkt işidli sanıp, ülkeye işide adam toplamaya geldi diyerekten tutukladılar imasını yapıyor. gülme efektlerinin çoğuda efekt :/

bilale anlatır gibi anlattım. niye anlattım bilmiyorum valla
  • HasanK  (18.05.19 18:16:12) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.