Istanbul - Antalya Arasi Arabayla F/P Orani en iyi yol?

Kopru olmus 110 tl. kosarak mi gidelim napalim?

(cok konforsuz olmasin ama, harab olmayak)

pendik-yalova hizli feribotu korfezi gecmenin en mantikli yoluydu benim zamanimda. yarim saatte pendikten yalovaya geciliyordu ve fiyati da eskihisar-topcular ile ayniydi. gerisi de otoban zaten

  • nickmickyok  (18.05.19 11:53:45)
Ben köprü ile alakanız ne anlayamadım.sakarya sapağından direkt Bilecik Bozüyük Kütahya Afyon Burdur Antalya yapacaksınız.

  • şapkasız çıkmam abi  (18.05.19 12:18:45)
şapkasız+1. en batıdan gitmeye neden çalışasınız, afyon yolunu kullanın.

  • brena  (18.05.19 12:24:58)
gideceğin tarih belliyse erkenden yenikapı bursa veya yenikapı yalova bileti bak.avrupa yakasındaysan yakacağın benzin veya köprü geçişlerinden genelde daha uyguna gelir.gerisi zaten aynı yol.

  • uykulu_fb  (19.05.19 02:33:01)
@uykulu
161 tl feribot hocam bursa'ya. Bir de arkadaslar sakarya'dan git ne isin var batida demisler yukarda. Sanirim korfezden gidicem. (Yarin)

  • bambaleyo  (19.05.19 15:53:19)
en batidan gitmeyeceksin ama sakaryadan gidersen yolun uzar. en kisa yol yalova-bursa uzerinden eskisehir kutahya vs devam etmek

goo.gl

  • nickmickyok  (19.05.19 16:53:41 ~ 16:55:05)