[]

Wok tava olmazsa olmaz mıdır

Bu aralar noodle olayına sardım, bu wok tava yerine bildiğimiz teflon tava kullansam olmaz mı?
 
Olur elbette. Wok tavada daha rahat oluyor yapması. Mümkün olduğunca büyük bir şey kullan.


  • anneterligi  (18.05.19 10:13:18) 
olmazsa olmaz diyemesek de, büyük ve derin olması açısından daha avantajlıdır evet. ancak tek artısı bu değil, ince olduğundan (özellikle sebzeleri yüksek ateşte sotelerken) malzemeler çok daha güzel pişiyor. o yüzden çok kalın olmayan bir tava kullanırsanız daha iyi sonuç alırsınız.


  • brena  (18.05.19 12:03:27) 
wok tavam yok hiç eksiliğini de duymadım


  • 9kuyruklukedi  (18.05.19 15:51:56) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.