[]

sabiha gökçen otopark

merhaba arkadaşlar,

sabiha gökçen de aracımızı 8 gün bırakacağız. birkaç otopark seçeneği var, siz nerde bırakıyorsunuz kullanan var ise ?

teşekkürler

 
ispark


  • datnet  (17.05.19 11:58:56) 
gunlugu 10 lira olan ve shuttle ile seni 5 dk uzakliktaki havaalanina ucretsiz olarak goturen (ve tabii donuste de geri getiren) isparklar var sabihanin yakininda. biz orayi kullaniyoruz bi sorun yasamadik.


  • in vino veritas  (17.05.19 12:06:46) 
ben bir haftaligina viaport'a birakmistim hicbirsey olmamisti.


  • nickmickyok  (18.05.19 00:31:26) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.