[]

duvardaki boruyu gizleme

merhaba.. fotodaki boruları nasıl gizleyebilirim? ileride duvar içine gömülecek ama kaç yıl sonra yaparız bilmiyorum. çiçek, sarmaşık geldi aklıma ama çok toz toplayacağı için vazgeçtim. duvar stickeri ya da poster de kabarık durur gibi.. aklıma pek bir şey gelmedi.

eksiup.com


 
boru kanalı ile kapatabilirsiniz;
www.akdogalgaz.com.tr
bunu da boyayabilirsiniz mesela.

ya da uygun ölçülerde ahşap ile kapatıp o ahşabı boyayabilirsiniz.
  • elorelia  (16.05.19 17:37:14) 
Raf/kapaklı dolap gibi bir şey yaptırsan, boru içerde kalsa


  • kimlanbu  (16.05.19 17:44:02) 
onu göstermeyecek bir ışıklandırma yaptırabilirsiniz marangoza.

ambiyans ışığından bahsediyorum tavana falan vuracak.

hazır boğat da var, buat ya da buğat da olabilir bilmiyorum.

hatta ses sistemi kullanıyorsanız uyduları da koyabilirsiniz oraya

veya hepsini beraber raf,kitaplık şeklinde yaptırabilirsiniz. kibar bir işçilik ile.
  • Fodera  (16.05.19 17:44:31 ~ 19:36:53) 
Halat kaplayabilirsin en ucuzu etrafına dolayıp. Ama ahşap artı bir


  • cizgilerebasancocuk  (16.05.19 18:26:22) 
marangoza gidip suntadan kapak yaptirman lazim duvardan duvara da daha iyi gozukur mu bilmem. ben olsam gomene kadar birakirim boyle.


  • cooperr  (16.05.19 19:57:08) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.