[]

spotify podcast

İngilizce beğendiğiniz spotify podcastleri varsa atar mısınız
 
iosta podcast ugulamasını kullanıyorum ben, spotify'da da vardır herhalde aynıları:

bbc world news

inside europe (dw)

bbc inquiry
  • kojonotsuki  (16.05.19 14:41:12) 
Podcast icin spotify'dan ziyade baska bir platform oneririm zira yazacaklariin bazilari spotify'da var ama spotify podcast konusunda biraz geride. Zaten hepsi ucretsiz oldugu icin spotify'a gerek yok.

-Criminal
-99% Invisible
-Hello Internet
-This is Love
-The Truth
-The Allusionist
-Sincast Presnted by CinemaSins
-Dan Carlin's Hardcore History (bu tam bir efsane, daha cok audiobook tadinda uzun bolumler)
  • fortisvita  (16.05.19 16:34:49) 
You are not so smart ve rnz: podcast hour


  • solenkol  (16.05.19 16:35:50) 
speakenglishpodcast


  • kraldan cok kralci  (16.05.19 16:45:00) 
  • bagcivan  (27.05.19 19:52:00) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.