[]

Arı sokmasi- hangi bölüme gitmeliyim?

Merhaba, pazar günü başımın şakak bölgesine yakın yerden iki tane arı soktu. Ertesi gün soktuğu bölge şişti, onemsemedim. Dün bugün sislik yüzünün diğer kısımlarına da yayıldı. Ayrıca, sağ kulak memesinin arka kısmında bezelye büyüklüğünde bir şişlik farkettim, derinin altında. Bu daha önce yoktu.

Arkadaşlar doktora gorunmemi söyledi ama hangi bölüme gitmeliyim(gitmeli miyim) emin olamadım. Fikri olan var mı?


 
acil?


  • Fodera  (16.05.19 14:31:45) 
acil+1


  • orijinal nick bulamadim  (16.05.19 14:43:39) 
Acil +1

kulak memesini arkasındaki şişlik beze olabilir.
  • ceann deas  (16.05.19 15:23:25) 
Kulak memesinin arkasındaki yağ bezesi olabilir +1


  • bitse de gitsek  (16.05.19 19:04:24) 
kulak arkası lenf bezleri de olabilir

yine acil diyorum.
  • Fodera  (16.05.19 19:53:56) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.