[]

Samimi bir itiraf..

Selamlar,
aşk meşkle ilgili değil de bugün pide yiyordum. 16 kişilik bir grup geldi benden 3-4 yaş küçük olduğunu tahmin ettiğim. sırtlarında odtü yüzme kulubü gibi şyler yazıyordu. Gülüp eğlendiler. Ben onları gördükçe canım sıkıldı. Kıskandım mı kinlendim mi? hayıflandım mı? bilemedim? Hem onları görmemek istedim hem de onları dinledim süzdüm içten içe. Kendimi kötü hissettim. Dedim neden ben böyle değilim, değildim diye sordum kendime? Bu sadece samimi bir itiraftır ofansif bir tavrım yok.
hayırlı ramazanlar


 
geçen bi arkadaşımla boğaziçi üni'ye gittik bi etkinlik için.. kız delirdi, kampüsteki öğrencilere hasetle bakmaya başladı. ben ondan 2 yaş büyüğüm ama hiç onun gibi hissetmedim. üniversite yıllarımda çok "eğlenmedim" de aslında. ama şu anki halimden memnunum, benden gençlerin de eğlenmesi bana batmıyor. hayatında mutlu olmadığın şeyler var demek ki, onları çözmeye bak..


  • kronik  (16.05.19 16:32:40) 
Ben bu tip gruplara aa ne eğleniyorlar diye gıcık olmuyorum kontrolsüz gülmeleri ve sesleri beni çıldırtıyor mizofoni var bende.


  • yeliz adeley  (16.05.19 23:46:29) 
inanir misin bilmiyorum, ben insanlarin mutlu olduklarini ve eglendiklerini gorunce mutlu oluyorum. kim olduklari hic onemli degil. 1 km uzaktan yalniz basima oturup seyretsem de, onlar mutlu ise ben de dunya'nin en mutlu insaniyim.

kendinizi kiyaslama aliskanligini terk edin. sigara gibi bir kotu aliskanlik o da. sizin de hayatinizda cok guzel anlar mutlaka olmustur ve olmaya da devam edecektir.
  • Leonardo~Da~Vinci  (17.05.19 01:50:36) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.