AVM Otoparkına Araba Bırakma

Selamlar. Havaalanına yakın bir avm’nin kapalı otoparkına 4 gün araç bırakabilir miyim? Sıkıntı olur mu? 4 gün sonra gelip alıp evime gideceğim. Var mı deneyen?

maltepe park'ın otoparkına bırakmıştım ama o zaman ücretsizdi. sıkıntı olmamıştı.

  • zgrydn  (16.05.19 14:11:22)
kapalı otoparkta muhtemelen ceza yersin

  • kimlanbu  (16.05.19 14:24:07)
avm otopark girişlerinde uyarı olur genelde şu saatten sonra araç bırakılması yasaktır diye.

  • elorelia  (16.05.19 14:45:33)
değişiyor. paralıysa kimse bir şey demez. parasızsa gece kalan araçları çektiriyor bazı avmler. yönetimle konuşmanız daha mantıklı. istanbulda havalimanı yakınlarında servisli otoparklar var günlük 10tl falan. biz onlara bırakıyoruz

  • argent dawn  (16.05.19 15:02:30)
tavsiye etmiyorum. geceleri avm'lerde güvenlikler kalan araçların plakalarını alır güvenlik gerekçesiyle. bir gece belki sorun olmayabilir ama dört gece kalan araçtan her türlü kıllanırlar.

  • temasettin  (16.05.19 15:02:53 ~ 15:03:12)
Sabiha gökçense eğer oraya 3 dk meaafede kapalı özel bir otoparka bırakıyoruz biz gayet de güvenli oluyor bence avm otoparkına bırakmayın ne olur ne olmaz

  • ozkaya  (16.05.19 15:14:30)
sabiha gökçen ise zaten yakında olan atlantis avm, otoparkını hava alanı yolcularına günlük 10 tl den kiralıyor. Ama sabihanın çevresinde böyle 10 tane otopark var hepsinin de servisi de var havaalanına ve havalanından otoparka.

  • kraldan cok kralci  (16.05.19 16:46:36)
Bazi avmler bombali arac vs guvenlik endisesi ile cektiriyor

  • pofudukayi  (16.05.19 17:45:23)
Çekerler

  • photo85  (16.05.19 22:32:08)