[]

Motorsikletimi nasil baska ulkeye gonderirim?

Motorsikletimi Venedikten Amsterdam'a gondermek istiyorum. Tren secenegini arastirdim ama cok olumsuz yorumlar var. Bu yuzden alternatif yollar ariyorum bos giden kamyon olur, bot olur gemi olur. Var midir bildiginiz birsey sevgili suserler? Motor Honda Transalp XL
 
Tren geldi aklima. Ama cok uzun surebiliyor ve siki bir paketleme gerekli. Hava yolu sirketiyle yollama yapan firmalara bakin. Ptt yada mng var mi sorun en olmadi dhl e bir danisin.


  • baldan kaymak  (16.05.19 14:26:42) 
Vizem olsa gelip ben götüreyim derdim ama... Yollar güzel. Çalıştığınız için kendiniz gidemiyorsanız bence sabredin ve bir kaç günlük izin ayarlayıp tadını çıkartarak kendiniz sürün.


  • new day new life  (16.05.19 14:45:02) 
Aslinda Amsterdam dan baslayip Italya'ya kadar surecegiz ama donus yolunu gozumuz kesmedi. Bu yuzden alternatif yollar ariyoruz.


  • myra  (16.05.19 15:59:05) 
İnanılmaz uygun fiyatllara motor kiralıyorlar belçikada bir şirket bulmuştum amsterdamda da şubesi vardı bi araştır derim. Burdan göndermeye deymez.


  • erty_ksk  (16.05.19 20:40:27) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.