[]

Makyaj Guruları

Pembe alt tonlu beyaz ten sahibi kadın kişisiyim. Ayrıca hem yağlı hem de nemsiz bir cildim var. Nasıl oluyor demeyin, valla oluyor işte. Somut örneğiyim.

Şimdi efendim bana uygun fodöten önerisi bekliyorum. Gündüz bb kremlerle idare ediyorum ama gece için fondöten daha iyi oluyor. Bronz görünüm hiç sevmiyorum.

Ne önerirsiniz? Sizler ne kullanıyorsunuz? Önceden Bourjois Healthy Mix Fondötenin light vanilla sını kullanıyordum ama çoktandır Türkiye'de yok.

Allah aşkına bir el atın. Güzellik uzmanlarının önerdiği tonlar hep koyu kaçıyor sevmiyorum. Kompakt olmazsa sıvı olursa çok iyi olur.

Tişikkrlir

Edit: Önümüz yaz napıcan fondoteni demeyin, en ufak minicik bir sivilce vb. çıksa inanılmaz belli oluyor, mavi mavi damarlarım var, cildim çok ince şeffaf gibi iğrenç. :(

 
gidiyorsun doğru dürüst bir kozmetik firmasına, makyajcı kızdan bilgi alıyorsun. Pembe alt tonlu beyaz ten sahibi kadın kişisi olup olmadığına, Pembe alt tonlu beyaz ten sahibi kadın kişisine hangi fondoten gideceğine, Pembe alt tonlu beyaz ten sahibi kadının minicik sivilceler ile savaşına o yardım etsin.

(bkz: Pembe alt tonlu beyaz ten sahibi kadın)
  • hasmetizm 2046  (16.05.19 14:38:08) 
Estée Lauder Double Wear
Maybelline Fit Me Matte
Fenty

Ama bu aralar low coverage fondoten makbul, bil yani.
  • hot potato  (16.05.19 14:44:13) 
pembe alt tonlu beyaz tenli arada sivilcesi çıkan hassas tenli kadın olarak önerim, lancome miracle teint. yüksek kapatcılığı yok günlük kullanım için güzel.


  • kestane gürgen palamut  (16.05.19 14:48:10) 
Pure beauty cc ve bb kremlerinin kapatıcılık oranları oldukça yüksek ve pembe alttonlu beyaz tenli olarak yüzümde oksitlenip turunculaşmayan tek kremler. Hem güneş korumaları da oldukça yüksek deneyin bence bi.


  • ceann deas  (16.05.19 15:26:45) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.