[]

Bakırköy-Kadıköy İdo

Selamlar.

İnternette aratınca günde 3-4 tane sefer saati görünüyor ama hep eski tarihli. Bh seferin hala yapıldığından emin olamıyorum? Bilen var mı? Haftaiçi 16.50 bakıeköy-kadıköy ido seferi hala yapılıyor mu?


 
haftaiçi 16:50 halen var:

idomedia.s3-eu-west-1.amazonaws.com
  • patates  (16.05.19 11:41:27) 
ido.com.tr -> sefer sorguladığınız yerin üstünde sefer saatleri butonu -> iç hatlar -> istediğiniz sefer -> sorgula.

18:40 ve 16:50 kalkış saati olan barkıköy-kadıköy 2 sefer var.
  • golgi aygıtı  (16.05.19 15:44:53 ~ 15:46:08) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.