[]

Set üstü ocak tavsiyesi. Cam mı emaye mi?

Cam patlar mi? Cam olanlar emaye olanlarin tam 2 kati yav. Dogalgazli set ustu 4 gözlü ocak altı üstü.
 
www.hepsiburada.com

Evde bundan var. Memnunuz.
 • kablelvuku  (16.05.19 10:50:32) 
Lpg li diyor urun aciklamasinda. Lpg dedigi dogalgaz mi?


 • gulbatur birinci sahbatur sondan geliyor  (16.05.19 10:57:09) 
Lpg tüplü oluyor galiba

www.hepsiburada.com

Şu o zaman bizdeki :D
 • kablelvuku  (16.05.19 10:58:26) 
cam değil.

patlamaz kolay kolay ama temizliği zor. çok kir gösteriyor ve pahalı.
 • babilbaligi  (16.05.19 11:30:57) 
Ben iki yıldır cam set üstü kullanıyorum. Oldukça memnunum. Temizlik içinse siyah yerine beyaz olanları tercih ederseniz çok daha iyi olur.


 • Murtazaaylak  (16.05.19 11:35:39) 
temizlik zor cam dan memnun değiliz. ekstra bilgi ocak gözü yakma düğmelerinin ocak gözlerine uzak olması önemli. küçük olanlarda tencere üstüne geliyor ve düğmeler ısınıyor.


 • mikahakkinen  (16.05.19 11:37:14) 
Bizim ev kentsel dönüşüme girdiğinde yaklaşık 2 sene kiralık evde ankastre cam ocak kullandım. Aman Allahım. Cam patlamıyor ama temizliği o kadar zor ki. Hep kirli, hep kirli. Takıntılı biri değilim ama mutfağı temizleyip çıkınca insan dayansın istiyor. Mümkün değil.
Kendi evimde sadece bu sebeple çelik aldım. Emayeden daha hoş görünüyor, cam gibi pahalı ve kullanışsız değil.

 • SiyamkedisiZorro  (16.05.19 12:22:04) 
2 sene önce inox bosch marka almıştık gayet memnunuz. Cam ile ilgili patlama ve kir olaylarından dolayı vazgeçmiştik.


 • kraldan cok kralci  (16.05.19 12:26:06) 
cam tabii, ama piyasada satılanların alayı dandik. aksine bizim ocak, üstüne dökülen her neyse ıslak bezle şak diye çıkıyor kurutmuyor. o inox vs sildin mi çiziliyor hemen
ocağın markası barazza

 • topkapiaksaray  (16.05.19 13:22:49) 
Cam kullanıyorum, çok memnunum. Ocak çevresinde deney filan yapmaya kalkmadığınız ve aşırı dandik bir ürün almadığınız sürece temizliği çok kolay, beyaz +1. Ya bir de bu temizlik olayı açıkçası biraz dökülen ne varsa beklemesiyle alakalı.


 • saveur  (16.05.19 13:55:35) 
Gri cam kullanıyoruz, temizliği falan oldukça kolay, memnunuz. Siyahlar parmak izi falan kalıyor diye sevilmiyor herhalde


 • bitse de gitsek  (16.05.19 19:14:00) 
senelerdir cam var bizde, patlama olayini duymadim ama tencere tava gezdirince ustunde ciziliyor. temizlemesi o kadar zor degil eger gerekli kimyasal ve aparatlari kullanirsan.


 • cooperr  (16.05.19 19:29:10) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.