[]

kil donmesi, hastane bolumu

merhaba,
kolumun altinda kil donmuş sanirim. genel
cerrahiden mi randevu aliyorduk.
ufak bir cizik atip cikartacak mi ne yapacak?

 
genel cerrahi bakar.

büyük bir şey değilse poliklinikte beş dakkada hallederler.
  • burty  (16.05.19 09:14:19) 
Ablamın aynı durum olmuştu. Genel anestezi yapılmıştı. Hepsi öyle olur mu bilmem. Ama çok zorlu geçmişti. İlkinde anestezi etkisini göstermedi. Ameliyat esnasında çığlık çığlığa kestiler Kızı. İkinci bir ameliyat daha oldu . Meğer ilkinde kesip geri kapatmışlar. Hiçbir şey çıkarmamışlar. Bunlar Ankara’nın en köklü en eski özel hastanelerinden birinde gerçekleşti.


  • rakidabalikolsa  (16.05.19 11:27:18) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.