[]

halı markası

kullanıp memnun kaldığınız marka nedir? İp türü olarak ne seçelim? Lekelendiğinde kolay cikarılabilen bir halı olsun istiyoruz.
 
saray halının merserize olmayan yani yün olan halılarını yolluklarını tercih edin. gidin mağaza mağaza dolaın, özellikle 20 yıllık mağazalarını ellerinde eski serilerden kalmış halıları oluyor. rahat rahat kullanın


  • hoot  (16.05.19 00:46:04) 
Salona festival halının üsküdar modelini almıştım. Çok açık renk olduğu için kolay kirleniyor ama yıkanınca temizleniyor. En önemlisi yeni halılarda olan tüy bırakma olayını hiç yaşatmadı o yüzden tavsiye ederim. Annemin salona aldığı halıların 3 ay tüyleri uçuştu evde.


  • curukturpkokusu  (16.05.19 09:49:44) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.