[]

Sulu boya tavsiyesi

Merhaba,

Babam son zamanlarda sulu boya resim yapmaya sarmis durumda. Kara kalem cizimleri falan iyidir ama farkettim ki sulu boya resimleri de cok guzel. Bos vakti oldukca resim yapiyor.

Hediye olarak guzel bir set almak istiyorum. Biraz arastirdigimda royal talent markasinin van goh serisine denk geldim. Bir de zig kuretake gensai markasini buldum. Van gogh 24, zig ise 36 renk. Fiyatlar 250 tl civarinda.

Aslinda dusundugum butce olarak ikisi de uygun. Sizin tavsiyeniz hangisi olur? Ortalama belirttigim fiyata kadar bu ikisine alternatif tavsiyeniz nedir?

Bu arada yedek boya ihtiyaci olursa bulunmasi kolay olmali. Babam bursada yasiyor ve bursadaki sanatsal firmasinda zig icin yedek boyalar mevcut.

 
Van Gogh çok güzeldir, bende taa 2002-2003 civarında aldığım bir set var, sapasağlam duruyor arada kullanıyorum.

Bir de bu yüksek kalite sulu boyaların tek tek satılan renkleri de var, ben olsam 24'lü Van Gogh alırım, sonra babanız gerektikçe başka renklerden alıp destekleyebilir seti. (Ben tahtakalehobi.com'u kullanıyorum böyle şeyler için, tek tek renk seçip sulu boya alabilirsiniz oradan.)

Edit: istemediğiniz kadar renk ve yedek: www.tahtakalehobi.com
  • kobuzchu kiz  (15.05.19 23:20:54 ~ 23:21:33) 
Size yanıt vermek için login oldum. Van gogh babanız için fazlasıyla yeterlidir. Öğrencilerden tutun profesyonellere kadar ihtiyaç gören bir seri.

Aynı zamanda Bursa’da Art Sanatsal diye bir firma var. Kadıköy’de yerleri var oradan biliyorum, merkezleri Bursa.
  • reyals  (15.05.19 23:26:51) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.