[]

Uefa kupası olayı

Şimdi Türkiye kupasını Galatasaray kazanıp şampiyonlar ligine giderse, UEFA kupasına Malatya mı (lig beşincisi) gidiyor Akhisar mı? (Kupa finalisti)
 
ligin beşincisi gidiyor.


  • put it in your appropriate place  (15.05.19 21:25:09) 
Peki size ek soru. Akhisar şampiyon olursa, zamanında ankaragücü'nün kümede tutulması gibi bi durum yaşanır mı sizce :D


  • nundu  (15.05.19 21:29:35) 
lig beşincisi diye biliyorum ben de. 2014-15'te galatasaray hem ligi hem kupayı aldı. ertesi sezon uefa'ya finalist bursa değil 5. trabzon gitmiş.


  • istambul  (15.05.19 21:29:41) 
@nundu kesinlikle yasanir. Boyle uluslararasi basarilar toplumsal olarak heyecan yaratmistir hep. Bir de istanbul takimi olmadigi icin herkes sempati duyar, kamuoyu olusur. Tabi teoride yasanir. Kupa falan imkansizdan da ote:D


  • Deathrow  (15.05.19 22:04:22) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.